Општинска смотра рецитатора "Песниче народа мог"

ОРГАНИЗАТОР СМОТРЕ: УСТАНОВА  "ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ"  КОВИН

ПОКРОВИТЕЉ СМОТРЕ:  ОПШТИНА  КОВИН

СЕЛЕКТОР СМОТРЕ: АЛЕКСАНДАР ВОЛИЋ,   редитељ из Београда

ВОДИТЕЉИ:  ЕВА ВЕСЕЛИНОВИЋ и НИКОЛА МИТИЋ, из  Ковина

 

РЕЦИТАТОРИ  КОЈИ  СУ  СЕ  ПЛАСИРАЛИ  ЗА ЗОНСКУ  СМОТРУ  РЕЦИТАТОРА


 

- МЛАЂИ  УЗРАСТ -

1. РАСТКО  ЋУЛИБРК, ученик првог разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

       Душан Радовић: СТРАШАН  ЛАВ 

2. ДАНИЦА КОНСТАНТИНОВИЋ, ученица другог разреда О.Ш. "Ј.Ј. Змај" Ковин                                                                 

       Јован Јовановић Змај:  ЗОЉА

3. НИКОЛА  ВУКОТИЋ, ученик трећег разреда О.Ш. "Сава Максимовић" Мраморак

        Бранислав Црнчевић: ЉУТИТО  МЕЧЕ

4. АНАСТАСИЈА ВУКОТИЋ, ученица чртвртог разреда О.Ш. "Сава Максимовић" Мраморак                                                        

        Драган Лукић: СВАЂАЛИЦЕ                                                - румунски језик 

5. САРА МАКСИМОВИЋ, ученица четвртаог  разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

         Милован Витезовић: БАЛАДА  О  ЗАБОРАВНОМ  ДЕДИ

6. ЛЕНА МАРКОВИЋ, ученица четвртог разреда О.Ш. "Ј.Ј. Змај" Ковин

         Влада Стојиљковић: ПРИМЕР  ЗА  УГЛЕД

7. АНЂЕЛА СТЕФАНОВИЋ, ученица четвртаог  разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

        Бранислав Црнчевић: ЗВЕЗДАНА  БАЈКА


 

 - СРЕДЊИ  УЗРАСТ -

1. МАРКО ЈАЏИЋ, ученик петог разреда О.Ш. "Десанка Максимовић" Ковин                                                                                                 

       Бошко Сувајџић:  ТАТА – СМОР

2. АНЂЕЛА ИГЊАТОВИЋ, ученица шестог разреда О.Ш. "Сава Максимовић" Мраморак                                                                                                                                    

        Драгана Константиновић:  БЕСНА  ПЕСМА                                                                        

3. СТРАХИЊА  КРИВОШИЋ,  ученик шестог  разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

        Мирослав Антић: ДОСAДНА  ПЕСМА

4. ВУК РАДОЈКОВИЋ, ученик шестог  разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

        Мирослав Антић:  ВАШАР

5. САРА БЈЕЛАЈАЦ, ученица седмог разреда О.Ш. "Сава Максимовић" Мраморак                                                                                           

        Слободан Чучиловић: ЗАМИСЛИ,  СЕСТРО  СЛАТКА    

6. АЛЕКСАНДРА ЈОВАНОВ,  ученица седмог разреда О.Ш. "Ђура Филиповић" Плочица                                                   

         Сташа Вукадиновић:  НЕМА  ТУ  ШТА                                      

7. ТАРА РАДМАНОВИЋ, ученица седмог разреда О.Ш. "Ј.Ј. Змај" Ковин                                                                                                                 

        Драгана Константиновић: ПРВА  ЉУБАВ

8. БОРИС ЕНЧА, ученик осмог разреда О.Ш. "Сава Максимовић" Мраморак                                                                          

         Мирослав Антић: КОСМОНАУТСКА  ПЕСМА

9. АНА ЏУНИЋ, ученица осмог разреда О.Ш. "Десанка Максимовић" Ковин  

         Мирослав Антић:  ТАТИНА  ПЕСМА 


 

Похваљени

1. МИЛОШ МИЛОЈКОВ, ученик шестог разреда О.Ш. "Миша Стојковић" Гај                                                              

        Добрица Ерић: НИЈЕ  ОНА  ЈЕДИНА  НА  СВЕТУ

2. АНИТА ДОБО, ученица осмог разреда О.Ш. "Жарко Зрењанин" Скореновац                                                                                                                                                                           

        Деже Тандори:  ПРОДУКЦИЈА                                           - мађарски језик

3. НИКОЛА ПЕТРОВИЋ, ученик осмог  разреда О.Ш. "Ђура Јакшић" Ковин

         Мирослав Антић: ЉУБАВ


 

- СТАРИЈИ  УЗРАСТ -

1. БОЈАНА  БАБИЋ, ученик Гимназије и економске школе Ковин

      Јелена Лукић:  КАКО  СМО  СЕ  ИГРАЛИ  СА  ПОКОЈНОМ  БАКОМ

2. МАЈА  ВУКАШИНОВ, ученица Гимназије и економске школе Ковин

       Добрица Ерић: ПРКОСНА  ПЕСМА

3. МАТИЈА  ВУКИЋ, ученик Гимназије и економске школе Ковин

        Олга Шишић: ИЗЛОЖБА  МОДЕРНОГ  СЛИКАРСТВА

4. ДАНИЛО ПЕТРОВИЋ, ученик Гимназије и економске школе Ковин

        Мирослав Антић: МАЛИ  КАМЕРНИ  НОКТУРНО

5. МАРТИН РАДИВОЈЕВ, ученик Гимназије и економске школе Ковин                                              

          Матија Бећковић: ЗА  ТЕБЕ  ГОВОРИМ  

6. ТЕОДОРА ТОДОРОВИЋ, ученик Гимназије и економске школе Ковин

         Божидар Тимотијевић: ВЕЛИКИ  СПАВАЧ

7. ИНА ЧОК, ученик Средње стручне школе "Васа Пелагић" Ковин

        Босиљка Милић: КАМО  БРОДИМО